NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA CZERWIONKA-LESZCZYNY - NAJNOWSZE OFERTY

aktualnie brak ofert pracy w miejscowości: Czerwionka-Leszczyny

OFERTY PRACY CZERWIONKA-LESZCZYNY OKOLICE

Praca od zraz OPERATOR WÓZKA WIDŁOEGO
zawód: kierowca rodzaj: praca stała
Gliwice
2018-01-17
Account Manager - umowa o pracę + prowizje + bonusy! (Praca w Ostravie - Czechy)
zawód: specjalista ds. sprzedaży rodzaj: umowa o pracę
KIEROWCA C+E ADR
zawód: kierowca rodzaj: praca stała
Pszczyna
2018-01-08
Kierowca Kat. C+E
zawód: kierowca rodzaj: praca stała
Gliwice
2018-01-17
PRACA W MIASTACH

Czerwionka-Leszczyny - miasto położone na południu Polski, w województwie śląskim, w powiecie rybnickim. Miejscowość jest umiejscowiona między dwiema konurbacjami: rybnicką oraz katowicką, natomiast miasto zaliczane jest do aglomeracji rybnickiej. Miasto jest podzielona na cztery dzielnice, wśród których wyróżnia się dzielnice: Czerwionka, Leszczyny, Czuchów, Dębieńsko.

Miejscowość położona jest na Górnym Śląsku, na Płaskowyżu Rybnickim. Najwyższy szczyt stanowi góra Ramża. Miasto charakteryzuje się wysoką lesistością oraz jest położone w bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego "Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich".

Miejscowość obejmuje powierzchnię 38,5 km2 i jest zamieszkiwana przez blisko 28 tys. osób. Gęstość zaludnienia wynosi 725 os./km2.

Wraz z chwilą zamknięcia Kopalni Węgla Kamiennego "Dębieńsko" liczba osób bezrobotnych wzrosła. Obecnie wielu mieszkańców miasta Czerwionka-Leszczyny szuka zatrudnienia poza granicami administracyjnymi miasta, głównie w Rybniku, czy w Gliwicach.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2018